Server Couner-Strike 1.6

INREGISTRATIVA!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Server Couner-Strike 1.6

INREGISTRATIVA!

Server Couner-Strike 1.6

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Server Counter-Strike 1.6


    Plangere deyww

    avatar
    ady


    Mesaje : 3
    Data de inscriere : 10/03/2013

    Plangere deyww Empty Plangere deyww

    Mesaj  ady Dum Mar 10, 2013 10:18 pm

    Numele Adminului:deyww
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Numele meu pe server:ady
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Harta jucata:dust2x2
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ora evenimentului:3/10/2013 ora 15:47:55
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Dovezi, Screenshot-uri, Demo-uri:http: nu pot posta pozele facute nu ma lasa forumul dar datimi und id si o sa le trimit sau add id:jucatoradevarat98
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Alte observatii:admini online :LYoN^WiNNeR[Mad]
    mi-a dat ban pt ca ma confundat poate cu al cnv cica aveam aim sa se prezinte pe forum:(
    avatar
    ady


    Mesaje : 3
    Data de inscriere : 10/03/2013

    Plangere deyww Empty plangere

    Mesaj  ady Dum Mar 10, 2013 10:29 pm

    Din cate stiu aim-ul nu iese in poze , eu cred ca este un server cu mare potential , se dau banuri fara motiv , rog propiterul servarului sa-mi raspunda sa-i dau pozele, am avut si eu admin dar niciodat nu am abuzat de functi data , as dori sa se ea masurinu neaparat in cazul meu dar vor pati si alti jucatori la fel , astept un raspuns si am uitat sa mentionez ca am si eu admin pe servarul acesta pe care am luat ban.

      Data/ora curentă este: Mar Mai 07, 2024 3:21 pm